Fordeling på konfirmasjonsgudstjenester våren 2024

Fordeling på konfirmasjonsgudstjenester i Halden våren 2024

Torsdag 9. mai kl 1100 (Asak kirke)
13 konfirmanter:

  • Linnea Sletten Andersen
  • Tobias Nicolai Berger
  • Anna Fratzke Eilsø
  • Rikke Hermine Haakestad-Bjaaland
  • Adrian Rene Hoel Johansen
  • Mia Johansen
  • Linnea Karijord Johnsen
  • Lucas Malmberg
  • Emma Sofie Kynningsrud Nossen
  • Elise Ohlgren
  • Mads Nordby Sæter
  • Mina Stanes Sørby
  • Joel Normann Thomassen



Lørdag 11. mai kl 1100 (Asak kirke)
9 konfirmanter:

  • Sofie Lindgren Kalleklev
  • Arne Leon Dahlgren Leivann
  • Zacharias Solberg Lindbergsengen
  • Oliver André Lindblad
  • Fredrikke Anker-Rasch Lødeng
  • Emma Nordlie Magnussen
  • Theodor Rypestøl Meyer
  • Nora Payne
  • Thea Camilla Borlaug Thorvaldsen



Lørdag 11. mai kl 1300 (Asak kirke)
8 konfirmanter:

  • Lone Isabel Bråthen
  • Clara Mathilda Sofia Enberg
  • Eirik Aleksander Eriksen
  • Harald Gran
  • Maria Isabel Gundersen
  • Nadine Dahl Hansen
  • Matilde Lie Hyvik
  • Henrik Havstad Ingebrigtsen



Søndag 12. mai kl 1100 (Asak kirke)
12 konfirmanter:

  • Ada Sofie Bang
  • Kari Bjerge
  • Oliver Enger-Larsen
  • Mie Sofie Fodnes
  • Marcus Günther Fritzen
  • Sarah Amalie Knold Holm
  • Leander Lærum
  • Jonathan Eliah Sagen
  • Adrian Skogli
  • Eivind Bekkevold Solstad
  • Emma Wang Treichel
  • Tale Amalie Willard



Lørdag 18. mai kl 1100 (Berg kirke)
10 konfirmanter:

  • Oscar Beyer-Olsen
  • Alexander Finnesand
  • Emmeline Berg Fremstad
  • Liam Lerjemark
  • Savannah Isabelle Lind
  • Max Ottersen Montelius
  • Asbjørn Magnus Olsen
  • Amalie Røsnæs
  • Kristine Stenbock-Haakestad
  • Ulv Sivert Wister-Nygård



Søndag 19. mai kl 1100 (Berg kirke)
10 konfirmanter:

  • Thea Bakkevik
  • Victor Bøhn-Bryntesen
  • Sigurd Christian Børresen
  • Emmeline Hammerø Grimsrud
  • Kim Frode Frøystadvåg Heggen
  • Emilie Linnes
  • Mathea Faraasen Meling
  • Emma Eline Sørensen Steiner
  • Elliot Eugen Aam
  • Storm Erik Aasmundsengen



Søndag 19. mai kl 1300 (Berg kirke)
11 konfirmanter:

  • Christina Gulbrandsen
  • Katrine Thomassen Hansen
  • Oda Emilie Heltorp-Hansen
  • Mikkel Hauge Hystad
  • Emil Andreasson Ingerø
  • Oda Skibsted Liland
  • Johannes Myhre
  • Sindre Staal Orten
  • Henrik Sivertsen
  • Amalie Marie Strøm
  • Håkon Heien Torgersen



Søndag 5. mai kl 1000 (Idd kirke)
6 konfirmanter:

  • Ronja Kværnø
  • Maja Sofie Larsen
  • Mia Louise Larsen
  • Tobias Skarstein Nordenhaug
  • Matheo Bach Storberget
  • Silje Kristine Tangen



Søndag 5. mai kl 1200 (Idd kirke)
8 konfirmanter:

  • Emily Otelie Bjerge
  • Tiril Brodin-Halvorsen
  • Sondre Andre Skaug Gunnæs
  • Emely Ingela Rehnberg
  • Leander Bråthen Skjølås
  • Sindre Nilsen Svendberg
  • Ole-Daniel Thoresen
  • Oscar Vigen



Lørdag 11. mai kl 1000 (Idd kirke)
7 konfirmanter:

  • Benjamin Bjerge
  • John Isak Sagli Houmsmoen
  • Ruben Andre Sagli Houmsmoen
  • Sara Elina Fristad Hämaliståo
  • Mille Tviberg Røian
  • Csenge Szőke
  • Caroline Wergeland



Lørdag 11. mai kl 1200 (Idd kirke)
7 konfirmanter:

  • Margrethe Rønning Harridsleff
  • Kristian Larssen
  • Emma Sofie Nilsen
  • Sigve Skogli Olsen
  • Amalie Mathilde Warme-Heide
  • Marius Waage
  • Astrid Nøding Østvik



Søndag 12. mai kl 1000 (Idd kirke)
6 konfirmanter:

  • Milla Linnea Andersen
  • Rikke Margrethe Andersen
  • Lise-Marie Grimsøen-Engebretsen
  • Leander Rygh Gulbrandsen
  • Casper André Persson
  • Edgar Henriksen Sannerød



Søndag 12. mai kl 1200 (Idd kirke)
9 konfirmanter:

  • Isabel Ahlsen
  • Stella Celine Berger
  • Marianne Slang Furuvarp
  • Asbjørn Johan Sørmo Halvorsen
  • Gabriel Korseth Klipper
  • Leo Lundervold-Meyer
  • Tiril Standerholen Skaug
  • Aaron Andreas Nordbye Wahlstrøm
  • Johan Jacob Ystehede



Søndag 12. mai kl 1330 (Idd kirke)
1 konfirmant:

  • Casandra Emilie Gruebekken



Søndag 5. mai kl 1100 (Immanuels kirke)
9 konfirmanter:

  • Adrian Bjørnes
  • Herman Matteus Engebretsen
  • Simon de Flon
  • Angelica Michelle Kilde-Torgersen
  • Evan Andrei Guzman Lyder
  • Scott Emiil Markussen
  • Sander Akermo Næss
  • Max Martin Østensvig Strekerud
  • Aleksander Syversen



Søndag 19. mai kl 1100 (Prestebakke kirke)
1 konfirmant:

  • Nicolai Wiig



Søndag 2. juni kl 1100 (Rokke kirke)
7 konfirmanter:

  • Cornelia Marie Brevig
  • Johan Fredrik Svendsby Braarud
  • Ole Herman Eng Furuseth
  • Nila Larsdatter Hansen
  • Eirik Fotland Holt
  • Tilde Johanne Kirkedam Larsen
  • Ingrid Lundsrud Mjølnerød



Søndag 2. juni kl 1300 (Rokke kirke)
7 konfirmanter:

  • Kristine Rehnberg Bjerke
  • Hannah Margrethe Dahl
  • Lilly Korsæth Kopperud
  • Anna- Linnea Kynningsrud
  • Ingeborg Lillestrand
  • Maren Bekkevold Opsahl
  • Alva Kristine Østby Vitanza



Søndag 5. mai kl 1100 (Tistedal kirke)
3 konfirmanter:

  • Peder Frydenlund
  • Linnea Nilsen
  • Leonora Pedersen



Konfirmeres i Lommedalen kirke
1 konfirmant:

  • Emilie Øia Helgesen



Lørdag 11. mai kl 14.00 (Idd kirke)
1 konfirmant:

  • Oliver Nicolay Almquvist Wiig


oppdatert: 13.07.2024 kl 13:51:54